OnlineGryParabirds

Parabirds Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
267

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
Minusy:
  • Wtórna rozgrywka
  • Niewielka liczba misji

W Parabirds uczestniczymy w wojnie bobrów z ptakami.  Wojna nie jest równa – bobry posiadają działo, które umożliwia skuteczny ostrzał nadlatujący ptaków „bombowców”. Zadaniem gracza jest ostrzeliwanie ptaków i spadochroniarzy, którzy chcą przedostać się na ziemię bobrów.

 

Zabawa sprowadza się do szybkiego sterowania działkiem i niszczenia coraz to większych fal przeciwników.  Dzięki intuicyjnemu i niezwykle prostemu sterowaniu, gra nie będzie trudna nawet dla młodszych graczy. Mimo mechaniki rozgrywki opartej na strzelaniu, Parabirds nie jest nasycone brutalnością: nie ma krwi, a komiksowa stylistyka buduje pozytywną atmosferę zabawy. 

 

Podczas kampanii zbieramy punkty ulepszeń, które można wykorzystać na poprawę celności działka, zwiększenie szybkości jego obrotu oraz szybkostrzelności.  By szybciej zbierać ulepszenia, konieczne jest zachowanie wysokie precyzji – chybione strzały zmniejszą liczbę punktów ulepszeń.

 

Parabirds jest dostępne w angielskiej wersji językowej, całkowicie za darmo, w formie gry online. Ze względu na tylko jeden tryb gry oraz niewielką liczbę misji, to propozycja dla osób szukających prostej gry zręcznościowej na kilka chwil zabawy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0