OnlineGryPenalty Fever 3D World Cup

Penalty Fever 3D World Cup Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
FlashFooty
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
373

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Krótki czas gry

Penalty Fever 3D World Cup to świetnie przygotowana technicznie gra sportowa, w której możemy uczestniczyć w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej z 2014 roku.

 

Wszystkie mecze są rozgrywane na zasadzie pojedynku rzutów karnych. Punkty za spotkanie są przydzielane przy zastosowaniu schematu: różnica goli między drużynami razy bonus za rundę. W przypadku remisu w fazie pucharowej, konieczne jest rozegranie kolejnej rundy składającej się z 5 rzutów karnych.

 

Gracz zajmuje się zarówno wykonywaniem 11-stek, jak i obroną. W przypadku strzelania należy wykonać dwa kroki: zatrzymać strzałkę, podążającą od jednego słupka do drugiego w miejscu, gdzie chcielibyśmy posłać piłkę. Tak samo postępujemy z kolejną strzałką, która odpowiada za wysokość strzału. 

 

Podczas obrony musimy wykazać się refleksem. Tuż przed oddaniem strzału, gra informuje nas gdzie będzie strzelał przeciwnik. Gdy tylko zobaczmy żółto-czerwony znacznik konieczne jest szybkie kliknięcie w to miejsce. Jeśli będziemy zbyt daleko tego miejsca obrona może się nie udać. 

 

Penalty Fever 3D World Cup posiada niespotykaną w wielu grach online typu flash, oprawę graficzną. Trójwymiarowy silnik graficzny robi wrażenie. Modele postaci wyglądają nieźle, a animacja zachowania się piłkarzy z pola i bramkarza jest bardzo szczegółowa.

 

Niestety, jest to gra na kilka chwil. Przejście turnieju nie jest skomplikowane, a po ukończeniu tego zadania, nie ma nic więcej do roboty. Jedyne co możemy robić to śrubować swój wynik punktowy i sprawdzać nasze miejsce na liście najlepszych wyników. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0