OnlineGryPipol Smasher

Pipol Smasher Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Big Dino
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • 30 poziomów
  • Klimat retro
Minusy:
  • Nic nowego w mechanice rozgrywki

Pipol Smasher to gra logiczno-zręcznościowa, w której musimy pozbyć się wszystkich przeciwników na mapie. Początkowo zabawa polega na rozjeżdżaniu postaci i zatrzymywaniu się przed krawędzią czy skarpą. Z czasem stopień skomplikowania poziomów się zwiększa, podobnie jak liczba celów oraz pojazdów, którymi możemy sterować. Wszystkich poziomów jest 30 i podzielono je na dwa rozdziały, różniące się od siebie stawianymi zadaniami. 

 

Na uwagę zasługują różnorodne pojazdy, stylizowane retro: samochody osobowe, dostawczaki, ciężarówki, skończywszy na ogromnych, wielokołowych maszynach. Nie mniej zróżnicowane są etapy - nie zawsze mamy możliwość samodzielnego rozjechania wszystkich ludzi na mapie. Czasem trzeba wykorzystać elementy otoczenia np. wprawić w ruch belkę, która rozgniecie przeciwnika lub wybić w powietrze skrzynię, która na niego spadnie. 

 

Dwuwymiarowa grafika Pipol Smasher nie wybija się pod względem jakość spośród większości innych gier. Zaletą może być za to stylistyka graficzna, utrzymana w ciemnych, mafijnych klimatach i atrakcyjne samochody, które przyjdzie nam kierować.

 

Pipol Smasher możesz uruchomić w przeglądarce internetowej, bez konieczności płacenia. Gra została wykonana w technologii flash, ładuje się bardzo szybko (ma zaledwie 2,5 MB) i może być uruchomiona bez dźwięków. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0