OnlineGryPirateers 2

Pirateers 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Labu Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Ładna grafika
  • Rozbudowanie
  • Klimat
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Pirateers 2 zaczyna się od komiksowego wprowadzenia, w którym dowiadujemy się, że rozpoczynamy przygodę, w której głównym celem jest znalezienie artefaktu.

 

Gracz wchodzi na pokład pirackiego okrętu i rozpoczyna eksplorację wybrzeży, tocząc walki z innymi okrętami i zajmując się handlem - kupowaniem i sprzedawaniem towarów w miasteczkach. Do wyboru zawsze jest kilka misji, więc gra nie jest liniowa. 

 

Pirateers 2 posiada trzy poziomy trudności - normalny, trudny i morderczy. Wybór poziomu wpływa na liczbę punktów zdrowia oraz zadawany graczowi obrażeń. Gracz może zdecydować się na grę wraz z systemem podpowiedzi, który wyjaśnia wszystkie zawiłości interfejsu i samej rozgrywki. Okrętem możemy kierować myszką, wskazując miejsce, do którego chcemy dopłynąć, jak i kursorami. Za pomocą suwaka lub skrótów klawiaturowych możemy sterować prędkością i uzbrojeniem - armatami lub minami. Walk na morzu jest dużo, więc odpowiednie manewrowanie i strzelanie to konieczność.

 

Jeśli posiadasz konto w serwisie Armor Games, możesz skorzystać z opcji internetowego przechowywania plików zapisu, co gwarantuje Ci dostęp do save'a z rozgrywki na każdym komputerze. Dla osób, które nie chcą zakładać konta w portalu, mogą zapisywać w pamięci przeglądarki. Gra daje możliwość wykorzystania trzech punktów zapisu. 

 

Świat gry jest prezentowany z góry, co kojarzy się z kultową grą Sid Meier's Pirates! Zbliżona jest również rozgrywka, która jak na produkcję online, dostępną w przeglądarce i całkowicie darmową, jest niezwykle rozbudowana. 

 

Pirateers 2 zadowoli każdego miłośnika pirackich przygód i da kilka godzin dobrej zabawy na morzu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0