OnlineGryPlemiona

Plemiona Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
InnoGames
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
525

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża popularność
  • Różne style
Minusy:
  • Gra nie jest już nowoczesna

Plemiona to niezwykle popularna gra przeglądarkowa, stworzona przez InnoGames. Gra poza granicami Polski jest znana pod tytułem Tribal Wars. 

 

Akcja gry została osadzona w realiach średniowiecznych. Zadaniem gracza jest kontrola nad niewielką wioską. W zależności od umiejętności menadżerskich, można osiągnąć różny poziom rozwoju. Gracz musi zdobywać surowce (drewno, glinę, żelazo), dbać o populację, żywność, stawiać budynki i rekrutować wojsko, wykorzystywane do obrony i ataku na innych graczy. Rozgrywka została utrzymana w realiach gry strategicznej. Plemiona mają dobrej jakości oprawę graficzną, utrzymaną w rysunkowej stylistyce.

 

Plemiona zostały przygotowane w taki sposób, że gracz bawi się wspólnie z innymi Polakami. W zależności od preferencji, możliwe jest wybranie jednego z kilku styli rozgrywki. Style wyróżniają się innymi zasadami rozgrywki i brakiem niektórych jednostek (np. styl stary nie posiada rycerza i łuczników, a styl 3.0 posiada obie jednostki). Polskie serwery gry oferują kilkadziesiąt światów. Gracz może dołączyć do wybranego - w początkowej fazie rozgrywki lub do trwających już zmagań. 

 

W Plemiona możesz grać w oknie przeglądarki, ale również wykorzystując darmowe aplikacje mobilne przygotowane z myślą o urządzeniach z systemem Android i Apple iOS.

 

Plemiona to gra Free to Play. Oznacza to, że rozgrywkę można rozpocząć za darmo, ale w grze dostępne są opcje płatne. W przypadku Plemion, gracz może wykupić konto Premium, zwiększający kolejkę budowy, pasek skrótów, opcję przeglądu wioski czy rozbudowaną mapę polityczną. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0