OnlineGryPorcupyre

Porcupyre Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Labu Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
431

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dużo etapów
  • Polska wersja
Minusy:
  • Przeciętna grafika

Porcupyre to prosta gra logiczna, w której twoim zadaniem jest upieczenie sympatycznych zwierzątek znajdujących się na planszy, po to by twój krokodyl mógł mieć solidny obiad. By to zrobić, musisz podpalić elementy otoczenia np. belki przytrzymujące platformy. Nie każdy element może się zapalić, więc konieczne jest odpowiednie wykorzystanie płomieni, których mamy ograniczoną ilością. Gracz musi doprowadzić do upieczenia się zwierzaków, ale nie może ich zmiażdżyć np. lecącą żelazną belką.

 

Do przejścia jest 48 poziomów, których stopień skomplikowania systematycznie rośnie. Porcupyre nie jest trudnym wyzwaniem, ale z racji dużej ilości etapów, przejście gry może zająć trochę czasu. W przypadku problemów z ukończeniem etapu, można sprawdzić poradnik w postaci filmu pokazującego przejście wszystkich etapów. 

 

Dwuwymiarowa, kolorowa oprawa graficzna nie jest mocną stroną Porcupyre. Jej jakość jest umiarkowana, podobnie jak efekty specjalne takie jak ogień. W projektach etapów brakuje różnorodności.

 

Porcupyre można uruchomić w polskiej wersji językowej. W tym celu konieczne jest wybranie opcji pl w rozwijanym menu znajdującym się w lewym dolnym rogu ekranu tytułowym Porcupyre

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0