OnlineGryPowerPlay Manager – Hokej

PowerPlay Manager – Hokej Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Powerplay Manager
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
317

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Przejrzyste zasady
Minusy:
  • Liczba graczy mogłaby być większa

PowerPlay Manager – Hokej należy do grona popularnych menedżerów sportowych. W odróżnieniu od większości produkcji, które zajmują się piłką nożną, tym razem gracz może poprowadzić drużynę hokeja.


Rozgrywka rozpoczynamy w lidzie liczącej 20 zespołów. Sezon trwa 112 dni, podczas którego odbędzie się 38 meczów, do których trzeba się odpowiednio przygotować: dobrać skład, taktykę oraz trening przedmeczowy. Na formę hokeistów wpływają premie sezonowe – jeśli obiecamy wysokie bonusy za zwycięstwo, to nasza drużyna wykaże się większym zaangażowaniem.


Zadania gracza nie ograniczają się tylko do wyzwań sportowych. Musimy zajmować finansami: pozyskiwaniem sponsorów, utrzymaniem płynności finansowej oraz transferami. Ważnym elementem rozwoju klubu jest akademia, w której szkoleni są młodzi, zdolni zawodnicy oraz system skautów, którzy wyszukują młode talenty i dają możliwość szybkiego zakontraktowania wyróżniających się graczy w swojej grupie wiekowej.


PowerPlay Manager – Hokej zostało zbudowane w formie strony internetowej, na której możemy w pełni kontrolować działanie naszego klubu. Gra jest dostępna za darmo, w polskiej wersji językowej. Rejestrację można przeprowadzić przez Facebooka. Bardziej wymagający gracze mogą zdecydować się na wykupienie abonamentu Pro, który rozszerza narzędzia taktyczne i analityczne, jak również daje możliwość oglądania wszystkich meczów rozgrywanych w PowerPlay Manager – Hokej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0