OnlineGryPowerPlay Manager - Piłka nożna

PowerPlay Manager - Piłka nożna Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Powerplay Manager
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
447

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Wielu polskich graczy
  • Przejrzyste zasady
Minusy:
  • Liczba graczy mogłaby być większa

Chcesz poprowadzić zespół piłkarski do sukcesów? Sprawdź się w PowerPlay Manager - Piłka nożna – przeglądarkowym menedżerze piłkarskim, w którym możesz poprowadzić stworzony przez siebie zespół do sukcesów.


Zabawę zaczynamy z 22 młodymi graczami, niewielkim stadionem i w najniższej lidze. Mecze rozgrywają się w czasie rzeczywistym – otrzymujemy informacje za ile godzin odbędzie się spotkanie i mamy czas na przygotowanie zespołu: wybranie ustawienia, składu, stylu gry, stopnia agresji w odbiorze piłki czy pressingu. Mecze są rozgrywane zawsze o 18:30. Jeśli nie będziemy mogli być w tym czasie przy komputerze, prowadzeniem zespołu podczas spotkania zajmie się nasz asystent, wedle wytycznych, które ustaliliśmy.


Pomiędzy spotkaniami odbywają się sesje treningowe i gracz może zatrudniać i przydzielać odpowiednich specjalistów do określonych jednostek treningowych. Konieczne jest również o dobrą kondycję (fizjoterapia), marketing, utrzymanie stadionu i jego bezpieczeństwa. Ważnym elementem jest rozwój młodych graczy w akademii sportowej oraz przeprowadzanie transferów. Pieniądze zarabiamy z biletów, ale również przez wykonywanie misji.


Zabawa PowerPlay Manager - Piłka nożna rozgrywa się całkowicie w przeglądarce. Gra nie wymaga do uruchomienia żadnego klienta, dzięki czemu możemy prowadzić zabawę na komputerze, tablecie czy smartfonie. Produkcja jest dostępna w polskiej wersji językowej, a interfejs zbudowano na bazie strony internetowej, co pozwala na szybkie zaadaptowanie się do zasad rozgrywki.


Gra jest dostępna za darmo, ale możliwe jest przyspieszenie rozwoju wykupując Pakiet Pro, który rozszerza możliwości gry: daje dostęp do analiz, możliwości zapisaniu kilku formacji, stworzenia własnego stroju czy oglądania wszystkich meczów, jakie są rozgrywane w PowerPlay Manager - Piłka nożna. Niektóre operacje w grze (np. zmiana nazwy stadionu czy modyfikacja wyglądu stadionu) może odbyć się tylko, jeśli na koncie mamy kredyty, które wykupujemy za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0