OnlineGryPursuit of Hat 2

Pursuit of Hat 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Big Dino
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawe projekty poziomów
  • Grafika
  • Przyjemna muzyczka
Minusy:
  • Poziomów mogłoby być więcej

Pursuit of Hat 2 to gra logiczno-zręczościowa, dostępna całkowicie za darmo w przeglądarce. Gra została wykonana w technologii Flash, co oznacza, że ma niskie wymagania sprzętowe i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. 

 

W Pursuit of Hat 2 wcielamy się w niewielkiego stworka, którego celem jest zdobycie kapelusza. Pech chciał, że znajduje się w najbardziej niedostępnych miejscach na mapie. By się tam dostać, trzeba wykazać się sprytem i zręcznością. Gracz musi odpowiednio skakać ze skałki na skałkę, wspinać się i uruchamiać przyciski. Całość utrzymano w lekkiej, humorystycznej formie gry o zabarwieniu kreskówki. 

 

Pursuit of Hat 2 przygotowano z wyraźną dbałością o stylistykę graficzną. Gra może się podobać - projekty poziomów są utrzymane w miłych dla oka pastelach. 

 

Twórcy przygotowali 25 poziomów o rosnącym poziomie trudności, które powinny wystarczyć na kilkadziesiąt minut zabawy. Jeśli będziesz mieć problem z jakimś zdaniem, możesz uruchomić poradnik przejścia obrazujący w formie wideo przejście każdego etapu - wystarczy kliknąć Walkthrough.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0