OnlineGryQuake Live

Quake Live Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
id Software
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wiele trybów
  • Ogromna liczba map
  • Klimat retro
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Quake Live to sieciowa gra akcji zbudowana w oparciu o technologię znaną z Quake III - legendarnej, sieciowej dynamicznej gry FPS. 

 

Twórcy oddali do dyspozycji graczy 100 aren - część z nich została stworzona przez id Software, inne przez społeczność Quake. 

 

Quake Live pozwala na zabawę w 12 trybach rozgrywki: free for all, gdzie każdy gracz walczy ze wszystkimi, jak również w rozgrywkach drużynowych: team deathmatch, capture the flag czy Attack & Defend. Nie brakuje również pojedynków jeden na jeden czy możliwości ścierania się klanów. Gra przenosi mechanikę rozgrywki, bronie, postacie i plansze znane z Quake III Arena. Oznacza to, że Quake Live jest niezwykle dynamiczną produkcją, wymagającą zręczności i świetnej koordynacji ruchowej. Pojedynki są emocjonujące i nie ma czasu na złapanie oddechu.

 

Wymagania sprzętowe Quake Live są stosunkowo niskie - gra może zostać uruchomiona nawet na niezbyt szybkim komputerze. Wystarczy karta graficzna z rodziny NVIDIA GeForce 4 MX czy zintegrowany układ Intel i915.

 

Warto pamiętać, że Quake Live jest dostępny nie tylko w formie online, w oknie przeglądarki, ale również jako aplikacja na platformie Steam. By rozpocząć grę w Quake Live konieczne jest założenie konta. Zabawa jest darmowa - gra jest rozpowszechniana jako Free to Play. Gracz może wykupić konto Pro.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0