OnlineGryRacing Duel

Racing Duel Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Powerplay Manager
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
343

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Przejrzyste zasady rozgrywki
Minusy:
  • Brak kontroli nad samochodem podczas pojedynków

Racing Duel to przeglądarkowa gra strategiczna, w której zarządzamy jednoosobowym zespołem wyścigowym. Kupujemy samochód, tuningujemy go, bierzemy udział w pojedynkach, za co zdobywamy punkty doświadczenia i pieniądze.

 

Gracz może rywalizować z innymi graczami o podobnym poziomie doświadczenia – jeśli wygra – wespnie się w rankingu ogólnym. 

 

W zależności od poziomu konkurenta, nagroda pieniężna będzie inna - za pokonanie najlepszych graczy można zarobić miliony dolarów. Gotówkę można wydać na trening, samochody, nowe części (lepszy silnik, skrzynię biegów, opony) oraz obiekty i narzędzia np. garaż. Możemy trenować umiejętności kierowcy - każdy wykonany trening zwiększy jeden z atrybutów np. zwrotność, szybkość lub przyspieszenie.

 

Po odpowiednim przygotowaniu samochodu, możemy przystąpić do pojedynków, które odbywają się bez naszego udziału. Nie sterujemy wyścigówką po trasie – oglądamy jedynie planszę z międzyczasami i po chwili poznajemy wynik.

 

Racing Duel jest dostępne w polskiej wersji językowej. Gra w podstawowej wersji jest darmowa, jednak posiada ograniczenie w liczbie pojedynków, jakie możemy odbyć w jednym dniu, a gdy skończy się paliwo, nie możemy wykonywać żadnych akcji związanych z rozwojem kierowcy i jego samochodu. Kupując profesjonalny status kierowcy otrzymasz o 30% szybsza odnowę pojedynków, wytrzymałości i paliwa, a także zwiększenie szybkości zdobywania doświadczenia. Kupno tego ułatwienia wiąże się z koniecznością posiadana kredytów, które można nabyć za prawdziwe pieniądze – płacąc kartą, przelewem lub SMS-em.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0