OnlineGryRail Nation

Rail Nation Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Bright Future GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
413

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetny pomysł na rozgrywkę
  • Rozbudowanie
  • Przygotowanie techniczne
Minusy:
  • Nieco zbyt mało interakcji między graczami

Jesteś fanem Transport Tycoon, Sid Meier's Railroads albo serii Cities in Motion? Rail Nation to produkcja stworzona dla Ciebie, gdyż oferuje model rozgrywki, który dobrze znasz, jednak umiejscawia go w formie przeglądarkowej gry wieloosobowej, co zwiększa emocje towarzyszące rozgrywce.

 

W Rail Nation możesz zostać magnatem kolei – zaczynasz z niewielką firmą transportową na początku ery kolei. Kupujesz pierwsze lokomotywy, rozwijasz sieć kolejową i zajmujesz się zaopatrzaniem jednego z 50 miast startowych. Rozgrywka rozpoczyna się w niewielkiej miejscowości, ale przez kolejne dziesięciolecia możesz pomóc stworzyć prawdziwą metropolię pełną drapaczy chmur.

 

Kluczem do sukcesu w Rail Nation jest odpowiednie zarządzanie firmą: rozwój technologii, inwestycje w sprzęt, inne przedsiębiorstwa i odpowiednie organizowanie transportów. Konieczne jest badanie opłacalności kolejnych kursów, wybieranie odpowiedniego typu towarów (jest ich 48) i kierowanie ich do miejsc, gdzie cena jest najatrakcyjniejsza. Nie wszystkie towary możesz przewieźć od razu – musisz zdobywać licencje na przewóz towarów i starać się wykonywać kolejne zadania i konkursy. 

 

Rail Nation, jak przystało na przeglądarkową grę MMO, oferuje możliwość integracji między graczami znajdującymi się niedaleko siebie. Gracze mogą łączyć się w stowarzyszenia (25 graczy), planować rozwój i strać się pokonać inne grupy graczy. Po wstępnej fazie rozgrywki, najlepiej rozwinięte miasta i ich przedsiębiorstwa staną do walki finałowej, która wyłoni najlepszych graczy.

 

Warto zwrócić uwagę na najwyższej klasy przygotowanie technicznie. Rail Nation wyróżnia się atrakcyjną, dwuwymiarową oprawą graficzną, utrzymaną w rysunkowym klimacie. Rozgrywkę obserwujemy z rzutu izometrycznego, co buduje efekt trójwymiaru.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0