OnlineGryRay and Cooper 2

Ray and Cooper 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Carmel Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
321

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawe lokacje
  • Sprawdzona mechanika
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Minęły trzy noce odkąd ostatni raz widziani byli Ray oraz Cooper. Do akcji wkracza Paul Maxstrong, detektyw, który eksploruje miasto w poszukiwaniu bohaterów poprzednich części. 

 

Ray and Cooper 2 to dzieło Carmel Games, studia specjalizującego się w tworzeniu flashowych gier przeglądarkowych. Mechanika rozgrywki jest klasyczna - to point'n'click - statyczna gra przygodowa, z dwuwymiarową oprawą graficzną. Gracz operuje jedynie myszką i może dowolnie eksplorować lokacje, zbierać informacje i przedmioty, które można wykorzystać w zagadkach, którzy przygotowali twórcy. Podczas gry odwiedzimy bar, pizzerię, mieszkanie Coopera, miejsce pracy Ray'a, muzeum, chińską dzielnicę oraz śródmieście.

 

Gracz musi znać, w sposób komunikatywny, język angielski, by móc poradzić sobie z przejściem kolejnych etapów. Konieczne są rozmowy i wiązanie faktów. W przypadku problemów, przydatny może okazać się słownik. Ray and Cooper 2 nie wymaga od nas szybkich reakcji, więc problemy językowe można na bieżąco sprawdzać w słowniku. Jeśli masz problem z przejściem której z lokacji w Ray and Cooper 2, możesz skorzystać z filmu pokazującego całą rozgrywkę. To tzw. walkthrough, który można włączyć w opcjach gry. 

 

Ray and Cooper 2 nie jest produkcja na wiele godzin, ale dzięki dobremu przygotowaniu technicznemu i ciekawym lokacjom, będzie dobrą propozycją dla osób, które szukają niezobowiązującej gry przygodowej którą można ukończyć przy porannej kawie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0