OnlineGryRecordshop Tycoon

Recordshop Tycoon Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Max Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wciągająca zabawa
  • Spore rozbudowanie
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Recordshop Tycoon to strategia ekonomiczna, w której zajmujemy się prowadzeniem sklepu z płytami. Zaczynamy na podrzędnej dzielnicy, w niewielkim sklepiku. Kupujemy pierwsze produkty i zaczynamy sprzedaż. Każdy dzień niesie nowe wzywania - musimy dbać o asortyment (muzykę pop, dance, urban, indie czy klasyczną) oraz rozwijać sklep - skracać kolejki, zwiększać liczbę półek, by później zmienić lokalizację sklepu - na większy i położony w lepszej okolicy. Recordshop Tycoon nie wymaga od gracza ponadprzeciętnej wiedzy ekonomicznej czy głębokich analiz. Trzeba tylko odpowiadać na jasno pokazane w raportach wymagania klientów, co zapewni sukces  sklepu.

 

Rozgrywka jest prowadzona w systemie turowym. Każda tura to dzień sprzedaży. Wieczorem zamawiamy nowy towar, zajmujemy się marketingiem i rozwojem sklepu.  Gracz może włączyć tryb budowy, w którym na planie architektonicznym przeprowadza modernizację sklepu lub przejść do biura, w którym może sprawdzić wykresy, zamówić towar czy zmienić cenę płyty. Kampania trwa 100 dni, a rozgrywka jest zapisywana automatycznie w pamięci przeglądarki po każdym dniu. 

 

Recordshop Tycoon ma dwuwymiarową grafikę, a rozgrywka jest prezentowana z lotu ptaka. Grafika jest prosta, dość statyczna i rysunkowa, ale pasuje do lekkiej rozgrywki. Długość Recordshop Tycoon można uznać za zadowalającą - z grą można spędzić nawet godzinę. Zaletą jest możliwość szybkiego kontynuowania rozgrywki oraz fakt, że można ją przerwać w każdej chwili bez obaw o porażkę w kampanii.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0