OnlineGryRenegade Racing

Renegade Racing Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Paul Gene Thompson
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6.7 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
324

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Lekka rozgrywka
  • Sporo pojazdów
Minusy:
  • Mała liczba etapów

Renegade Racing to czysto zręcznościowa gra wyścigowa, w której pędzimy na złamanie karku różnymi samochodami po dwuwymiarowych planszach pełnych wzniesień. Będąc w powietrzu, gracz może wykonywać tricki znane ze sportów ekstremalnych takie jak back flip. Zabawa jest wyzuta z ostatnich śladów realizmu, ale dzięki temu jest emocjonująca.

 

Renegade Racing składa się z 18 poziomów, utrzymanych w sześciu sceneriach m.in. górskiej, miejskiej czy skalistej. Podczas zabawy mamy do wykonania kilka zadań: podstawowe to zajęcie wymaganego miejsca na mecie. Poza tym, dostajemy misje poboczne – przejechanie kartonów znajdujących się na mapie czy wykonanie określonej ilości ewolucji w powietrzu. Każde wykonane zadanie to nowe pieniądze, które wydajemy na samochody. 

 

W naszym garażu możemy znaleźć 12 maszyn wzorowanych na prawdziwych samochodach: może to być londyński autobus, Mini Cooper, Garbus, Smart, DeLorean czy Bugatti Veyron. Mimo, że samochody nie są opisane swoimi prawdziwymi nazwami, to łatwo je rozpoznać. Pojazdy różnią się prędkością maksymalną i szybkością przyspieszania, a mniejszymi łatwiej jest wykonywać triki w powietrzu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0