OnlineGryRicochet Kills 2

Ricochet Kills 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
ArmorGames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
261

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra realizacja
  • Ciekawa stylistyka graficzna
Minusy:
  • Wtórna mechanika rozgrywki

Ricochet Kills 2 to przedstawiciel popularnego typu gier, w których strzelamy do nieruchomych celów umiejscowionych w przeróżnych miejscach planszy, a rozgrywka opiera się na odpowiednim wykorzystaniu rykoszetów.

 

Gracz wciela sie w strzelca wyposażonego w pistolet, który musi tak wymierzyć, by strzał trafił w jak największą liczbę celów lub wywołał akcje dodatkowe takie jak zawalenie się konstrukcji z kartonów. Z racji nietypowej fizyki zachowania się pocisku, jedna kula może zaliczyć kilkanaście zmian trajektorii lotu. Jest to o tyle ważne, że w Ricochet Kills 2 na ukończenie danego etapu mamy określoną liczbę strzałów. Jeśli nie uda się trafić we wszystkie cele – musimy powtarzać etap.

 

Gra została wyposażona w edytor poziomów, który pozwala na proste tworzenie nowych etapów. Proces przebiega bardzo szybko – poziom układamy niczym z klocków. W ciągu kilku minut można stworzyć level i wypróbować go podczas gry.

 

Ricochet Kills 2 zapisuje nasze poczynania, dzięki czemu możemy łatwo powrócić do rozgrywki. Mimo prostej, sprawdzonej mechaniki rozgrywki, gra stała się niezwykle popularna – osiągnęła liczbę ponad 4,5 mln graczy!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0