OnlineGryRising Cities

Rising Cities Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Bigpoint GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
371

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • SimCity w wersji przeglądarkowej!
  • Dobre wykonanie
  • Grafika
Minusy:
  • Mało nowości

Jeśli świetnie bawiłeś się w grach z serii SimCity, tę samą frajdę odnajdziesz w Rising Cities, strategii ekonomicznej, w której jesteś budowniczym miasta. 

 

Masz pełen wpływ na charakter miasta: budujesz mieszkania, wyznaczasz strefy przemysłu, parki, miejsca na obiekty handlowo-usługowe czy ustalasz poziom podatków.  Musisz odpowiednio zaplanować miasto, by pogodzić ekologię z dochodami z przemysłu. Rozlokuj fabryki daleko od mieszkań, oddziel sektor przemysłowy pasem zieleni. Staraj się stworzyć miejsce przyjazne dla mieszkańców, a jednocześnie przynoszące pieniądze dające szansę rozwoju. 

 

Rising Cities ma mechanikę zbliżoną do SimCity, z tą różnicą, że jest to przeglądarkowa gra nastawiona na rozgrywkę sieciową. Oznacza to, że ma znacznie większe funkcje społecznościowe - ważne są kontakty handlowe między burmistrzami np. wymiana surowców. Nic nie stoi na przeszkodzie by podglądać jak jakiś problem rozwiązali sąsiedzi. Może zainspiruje Cię to rozwiązania kłopotu z lokalizacją elektrowni węglowej? Albo pozwoli znaleźć najlepsze miejsce na lokalizację sklepów i budynków usługowych?

 

Rising Cities zachęca atrakcyjną, rysunkową oprawą graficzną. Rozgrywka jest prezentowana w rzucie izometrycznym, podobnie jak w większości gier strategicznych. Modele budynków są szczegółowe i ciekawie zaprojektowane. Atrakcyjnie prezentuje się również natura. Interfejs jest prosty, a polska wersja językowa eliminuje problem bariery językowej. Gracz nie musi pobierać żadnych danych i instalować Rising Cities w systemie. Wystarczy uruchomić stronę internetową, do której odsyłamy, założyć konto i można rozpocząć rozgrywkę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0