OnlineGryRising Generals

Rising Generals Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
InnoGames GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Wielkie bitwy
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak wersji na Windows Phone 8

Rising Generals jest futurystyczną grą strategiczną, w której gracz wciela się w dowódcę wojska i toczy bitwy z innymi graczami. 

 

Akcja gry została umiejscowiona wiele lat po wyniszczającej wojnie, która odmieniła cały świat. Wiele państwa takie jak Rosja, Chiny czy USA rozbiły się na niewielkie państewka, które próbują dokonać ekspansji. Ty, jako dowódca jeden z sił, próbujesz odebrać terytorium innym graczom. By móc poradzić sobie z ekspansją konieczne jest ciągle rozbudowywanie armii nie tylko pod względem ilościowym, ale również jakościowym. 

 

Do dyspozycji oddano szereg rodzajów jednostek m.in. futurystyczne czołgi strzelające kwasem czy nowoczesne myśliwce. Ważna jest inwestycja w nowe technologie i odkrywanie nowych możliwości dzięki naukowcom. Gra została podzielona na światy (serwery), w których wspólnie może grać nawet 40 000 graczy. Gra skupia się na pojedynkach PvP - gracz kontra gracz. Użytkownicy mogą walczyć między sobą solo lub łączyć się w sojusze, tzw. grupy bitewne, i wspólnie ścierać się w wielkich bitwach.

 

Rising Generals zbudowano na nowoczesnym silniku graficznym, który oferuje atrakcyjną oprawę graficzną. Dwuwymiarowa, rysunkowa grafika, jest prezentowana w rzucie izometrycznym.  Gra została stworzona w technologii Adobe Air, co dało możliwość wyprodukowania wersji mobilnych na iOS i Android.

 

Rising Generals jest dostępne w polskiej wersji językowej. Gra jest darmowa, ale posiada funkcje mikropłatności, które pozwalają na ułatwienie sobie rozgrywki w zamian za kupno wirtualnej waluty za prawdziwe pieniądze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0