OnlineGryRoad of the Dead 2

Road of the Dead 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Armor Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duże miasto
  • Dobre wykonanie
Minusy:
  • Długo się wczytuje

Road of the Dead 2 to gra akcji, w której świat został napadnięty przez zombie. Gracz wciela się w żołnierzy wyposażonych w Hummve, którym muszą utorować sobie drogę.

 

Road of the Dead 2 składa się z trybu kampanii, w którym gracz wciela się w dwóch bohaterów: Diane lub Cocheta. Gracz ma wpływ m.in. na to kto będzie kierowcą samochodu podczas misji, dopiera bronie oraz rozwija zdolności: umiejętność prowadzenia pojazdów i siłę.  Gra posiada również system modyfikacji pojazdu. Można zwiększyć przyczepność opon, moc silnika oraz opancerzenie. Podczas zabawy można używać lekarstw, a żołnierze zdobywają perki, czyli specjalne umiejętności. 

 

Podczas gry sterujemy jednocześnie dwiema postaciami - jedną kierujemy samochodem, druga ostrzeliwuje przeciwników pojawiający się w jego okolicy. Za strzelanie odpowiada myszka, natomiast kierowanie pojazdem jest możliwe dzięki klawiszom WSAD. Sterowanie jest proste i mimo konieczności wykonywania dwóch akcji jednocześnie, Road of the Dead 2 jest całkiem łatwe w opanowaniu. Zadaniem gracza jest jeżdżenie po lokacjach, zabijanie zombie i zbieranie zapasów.

 

Dodatkiem mogącym przedłużyć rozgrywkę są wyzwania. Świat Road of the Dead 2 możemy odkrywać nie tylko podczas gry, ale również za sprawą książki, której kolejne oddziały są odsłanianie w miarę postępu w kampanii.

 

Na uwagę zasługuje ciekawa oprawa graficzna, przygotowana w klimacie retro. Gra udaje trójwymiarową, ale w stylu produkcji z lat dziewięćdziesiątych.  W Road of the Dead 2 możesz zagrać za darmo w oknie przeglądarki. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0