OnlineGryRod Hots Hot Rod Racing

Rod Hots Hot Rod Racing Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Turbo Nuke
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
335

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba etapów
  • Spore możliwości modyfikacji samochodu
Minusy:
  • Dość wtórna rozgrywka

W Rod Hots Hot Rod Racing jesteś kierowcą hot roda – samochodu przerobionego w amerykańskim stylu. Ogromny silnik  ledwie mieści się w komorze, konieczne jest doprowadzenie powietrza przez potężne wloty na masce – to prawdziwy, motoryzacyjny potwór. Siadając za kierownicą tak mocnej maszyny, bierzesz udział w wyścigach w kilku miejscach na świecie. Przygodę zaczynasz w Quebecu, by przenieść się do Londynu, Kataru, Nowego Jorku, Tokio, Hong Kongu czy San Francisco. Każda z lokalizacji oferuje trzy trasy, pełne wzniesień, które możesz pokonywać z ogromnymi prędkościami dzięki dopalaniu nitro. 

 

Grę przygotowano w tradycyjnej, dwuwymiarowej konwencji graficznej, stawiając na rysunkową kreskę kojarzącą się ze współczesnymi animacjami. Zabawa jest czysto zręcznościowa, a mechanika rozgrywki na tyle prosta, że każde dziecko będzie mogło błyskawicznie opanować sterowanie pojazdem, które sprowadza się do kierowania strzałkami i uruchamiania dopalacza za pomocą spacji.

 

Bardzo ważnym elementem Rod Hots Hot Rod Racing jest modyfikowanie samochodu. W grze dostępne jest 12 samochodów i w zależności od zasobności portfela - możemy odblokowywać klasyczne samochody coupe, pickupy, małe miejskie auta, terenówki czy supersamochody. Po zakupie auta możesz przeprowadzić jego tuning: zwiększyć pojemność butli nitro, moc silnika, zmienić opony, zawieszenie czy wydech. Poza tym, gra umożliwia konfigurowanie sztywności sprężyn oraz rozmiaru opon. W zależności od górzystości danego etapu, warto odpowiedniego dostosowywać zdolności terenowe naszego hot roda. 

 

Rod Hots Hot Rod Racing zapisuje stan rozgrywki w pamięci przeglądarki, dzięki czemu, możesz po czasie wrócić do rozgrywki i kontynuować wyścigi na jednym z 24 etapów. Zaletą gry jest możliwość wyłączenia muzyki i efektów dźwiękowych i wprowadzenie własnej muzyki z dysku komputera. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0