OnlineGryRomandoria

Romandoria Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Playzo GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
391

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Tematyka
  • Rozbudowanie
  • Grafika
Minusy:
  • Brak innowacji

Czasy starożytnego Rzymu to jeden z najbardziej fascynujących okresów historycznych, więc nie ma nic dziwnego w tym, że twórcy gier strategicznych bardzo często starają się przywołać ten okres historyczny. Tak jest w darmowej grze online Romandoria

 

Zabawa w Romandoria ma miejsce w przeglądarce internetowej – gracz musi założyć tylko konto (lub zalogować się przez Facebooka/Nk.pl), by móc rozpocząć rozgrywkę. Nie ma konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania, co pozwala na szybki dostęp do naszej kolonii z każdego komputera wyposażonego w dostęp do internetu. 

 

W Romandorii gracz wciela się w zarządcę niewielkiej rzymskiej kolonii, którą możemy w znacznym sposób rozwinąć. By tak się stało, konieczne jest odpowiednie zarządzanie gospodarką: dbanie o potrzeby obywateli: żywność czy kulturę. Bardzo ważnym elementem rozgrywki są działanie militarne. Gracz może uczestniczyć w szeregu misji, które skupiają się na zadaniach gospodarczych i wojskowych.

 

Romandoria to klasyczna przeglądarkowa gra strategiczna, stworzona z dużą dokładnością pod względem mechaniki rozgrywki oraz wykonania oprawy graficznej. Interfejs i silnik graficzny przywodzą na myśl strategie ekonomiczne z przełomu wieków, co będzie zaletą dla miłośników gier retro. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0