OnlineGryRunes of Magic

Runes of Magic Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Runewaker Entertainment
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8.9 GB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
365

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Oprawa audiowizualna
  • Setki misji
  • Po polsku
Minusy:
  • Żadnych oryginalnych rozwiązań

Gra mmorpg RUNES OF MAGIC online jest produkcją tajwańskiego studia Runewaker Entertainment. Jest to całkowicie darmowa gra sieciowa, do której potrzebujesz tylko klienta. Jeśli więc chcesz wkroczyć w świat fantasy, pobierz client Runes of Magic za darmo.

 

Świat gry osadzony jest w realiach fantasy. Download Runes of Magic da Ci wszystkie opcje występujące w grze. Czeka tu na Ciebie dziewięć profesji do wyboru, twórcy gry nie wykluczają dodania kolejnych klas postaci. Runes of Magic za free da Ci możliwość przeżycia setek przygód - przemierzaj wypełnione mrokiem podziemia (wiele z nich jest generowanych losowo za każdym wejściem!), odwiedzaj wspaniałe miasta, tajemnicze ruiny i zagadkowe miejsca.

 

Klienta gry RUNES OF MAGIC jest do pobrania za darmo. Odkryj dynamiczny system walki, bazujący na skillach i combosach. Sam decydujesz o rozwoju swej postaci i posiadanych przez nią zdolnościach – każdy quest w Runes of Magic daje Ci niezbędne punkty doświadczenia do tworzenia Twego awatara. Stwórz więc herosa, jakiego sobie tylko zamarzysz i ruszaj nim na podbój świata. A gdy zmęczysz się przygodami w dalekich krainach, zbuduj dom, do którego będziesz powracać, by spocząć po trudach. Ściągnij RUNES OF MAGIC, gdzie otrzymasz bogaty zestaw przedmiotów i akcesoriów do stworzenia miejsca, jakie sobie tylko zamarzysz.

 

Nim jednak pobierzesz darmowego klienta gry, sprawdź wymagania RUNES OF MAGIC. Jeśli Twój komputer spełnia je, czeka na Ciebie pełna wersja gry. Pobierz ją i zacznij odkrywać posępne góry, gdzie nieliczni koloniści próbują trwać w swych osadach, dolinę Aslan, która wydaje się być nietknięta obecnością cywilizacji, fortecę Cyklopów - Dragonfang i dziesiątki innych miejsc. Niezwykły świat RUNES OF MAGIC wciągnie Cię na długie godziny - a wszystko całkowicie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat! Sprawdź to zresztą, oglądając dostępny w Internecie trailer Runes of Magic.

 

Jako że RUNES OF MAGIC to wciąz rozwijany tytuł, możesz spodziewać się regularnie nowości dodawanych do zabawy. Już w tym momencie dostępne jest ponad tysiąc misji dla gracza, a kolejne nadejdą. Każda to wyzwanie dla Ciebie - pobierz darmowego klienta i spróbuj swych sił! Prócz walki z potworami i dzikimi zwierzętami masz również szansę na zmierzenie się z innymi graczami w trybie PvP. Jeżeli zaś dołączysz do którejś z gildii, możesz wziąć udział w bitwach drużynowych. Niestety, nie wyszła wersja Runes of Magic pl, jednak na pocieszenie zostaje fakt, że to nie jest Runes of Magic demo, a pełna wersja zabawy. Nadto w sieci odnajdziesz wiele materiałów Runes of Magic addons, wnoszących do zabawy nowe questy, przedmioty oraz narzędzia. Ponadto każdy nowy patch Runes of Magic jest ładowany automatycznie.

 

Niezwykły świat sieciowej gry RUNES OF MAGIC czeka na Ciebie! Pobierz więc klienta i dołącz do ponad 700 000 zarejestrowanych graczy (stan na koniec III 2009). Pobierz managera klienta z podanego linku (START DOWNLOAD z wielka, żółtą strzałką), uruchom go, a proces ściągania sam się zacznie. Gra jest nowym produktem, powinna płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Runes of Magic mając Windows 7 i wcześniejsze systemy – XP oraz Vista.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0