OnlineGrySands of the Coliseum

Sands of the Coliseum Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bijatyki
Producent:
Berzerk studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Jakość grafiki i animacji
  • Multiplayer
  • Rozbudowane drzewko umiejętności
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Sands of the Coliseum pozwala na wcielenie się w gladiatora, który toczy krwawe bitwy na arenach. 

 

Grę rozpoczynamy od stworzenia bohatera, którym będziemy sterować podczas potyczek. Z każdą walką, gladiator będzie zdobywał doświadczenie, które przekłada się na zwiększenie m.in. siły, wytrzymałości i szybkości. Rozwojem bohatera możemy samodzielnie sterować wybierając konkretne atrybuty, które podwyższamy. Co więcej, jest rozbudowane drzewko umiejętności, dzięki któremu możemy rozwijać konkretne ataki specjalne, uniki czy techniki. Podczas zabawy odwiedzamy wiele aren rozlokowanych w różnych miejscach Cesarstwa Rzymskiego. 

 

Sands of the Coliseum ma charakter turowy. Gdy trafiamy na arenę, możemy wybrać jedną z kilku opcji: zaatakować na jeden z kilku sposobów, przygotować się do bloku, nawiązać kontakt z tłumem znajdujących się w Koloseum lub cofnąć się, w celu wykonania uniku. Gra nie wymaga od nas zręczności, a jedynie odpowiedniego planowania. Podczas wyprowadzania ataku możemy wybrać zarówno jego typ, jak i miejsce na ciele przeciwnika, w które chcemy trafić. Ma to wpływ na zadane obrażenia i szanse na wykonanie poprawnego ataku. Po pokonaniu przeciwnika tłum wypowiada się czy należy go oszczędzić czy zgładzić. Ostateczne decyzja zależy od nas i wpływa na rozwój doświadczenia i nowe przedmioty, które otrzymamy po walce.

 

Sands of the Coliseum posiada świetną, rysunkową grafiką ze staranną, płynną animacją ruchów. Z racji swojej tematyki, gra jest brutalna. Na uwagę zasługują również inne aspekty techniczne: posiada funkcję zapisu stanu rozgrywki oraz tryb multiplayer.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0