OnlineGryShadow

Shadow Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Kotorinosu
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
431

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Pomysł
  • Zagadki
  • Realizacja techniczna
Minusy:
  • Brak podpowiedzi dla graczy, którzy mogą utknąć

Shadow to niezwykła gra online. Większość produkcji, które możemy uruchomić w oknie przeglądarki oferuje dynamiczną, wartką zabawę. Prezentowany tytuł jest inny: to klasyczna przygodówka point’n’click, w której nie jesteśmy poganiani, a naszym zadaniem jest coś na pozór prostego – wyjście z pokoju. 

 

Okazuje się, że drzwi są zamknięte, a my nie mamy klucza. Jak wyjść? Konieczne jest przejrzenie całego pokoju: szafek, biurka oraz wykorzystanie znalezionych przedmiotów. Gracz musi połączyć niektóre elementy, by odblokować jakąś nową wskazówkę. Gra nie posiada systemu podpowiedzi, więc całość zadania spoczywa na graczu. Jeśli nie będziemy w stanie rozwiązać zagadki wyjścia z pokoju, możemy zapisać rozgrywkę i powrócić do niej w wolnym czasie. Kluczem do rozwiązania zagadki jest tytułowy cień. 

 

Shadow posiada maksymalnie prosty interfejs rozgrywki: mamy jedynie pasek z ekwipunkiem, przycisk do szybkiego zapisu gry i przyciski kierunkowe pozwalające na obracanie się w pokoju. Lokacja, mimo że statyczna, jest dokładnie wykonana, a elementy ruchome takie jak szafki, są animowane. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0