OnlineGrySim Taxi London

Sim Taxi London Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
353

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Atrakcyjny, prosty model rozgrywki
  • Spore miasto
Minusy:
  • Dla dzieci gra może być zbyt wymagająca

Sim Taxi London to prosta gra symulacyjna stworzona przez FOG - twórców dziesiątek popularnych gier online. Tym razem producent daje Ci do dyspozycji tradycyjną, londyńską taksówkę i rzuca w wir pracy. 

 

Rozgrywkę obserwujemy z lotu ptaka – tak pierwszych częściach serii GTA. Dzięki takiemu widokowi, gra ma bardzo niskie wymagania sprzętowe, a obszar miasta, który widzimy, jest bardzo duży. Zabawa polega na szybkim docieraniu do klientów, chcących skorzystać z usług taksówki. Gracz ma określony czas na dotarcie do klienta i zawiezienie go na miejsce po gąszczu londyńskich uliczek. Sterowanie taksówką jest bardzo proste: wystarczą kursory do przyspieszania i skręcania oraz spacja odpowiedzialna za hamulec ręczny. W Sim Taxi London liczy się zręczność w prowadzeniu oraz szybkie analizowanie trasy. Ważne jest nie tylko dbanie o czas przejazdu, ale również o jego jakość – gracz nie może powodować wypadków, gdyż odbije się to na płatnościach klientów i kieszeni podczas napraw taksówki.

 

Gra jest darmowa, jednak producent przystosował ją do wykorzystywania FOG Coins - wirtualnej waluty firmy Free Online Games, która ułatwia rozgrywkę. Na szczęście, możliwe jest bezproblemowe granie w Sim Taxi London bez opłat.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0