OnlineGrySinjid

Sinjid Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bijatyki
Producent:
Krin Studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
444

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Przygotowanie techniczne
  • Długość gry
  • Spora liczba ataków
  • Możliwość robienia save’ów online
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Sinjid to idealna propozycja dla osób, które kochają gry RPG z wartko prowadzoną rozgrywką. Prezentowanej produkcji blisko to tzw. hack’n’slashów, z tą różnicą, że zrealizowaną ją w innej konwencji graficznej. Zamiast rzutu izometrycznego, gracz obserwuje świat z perspektywy 2D, od boku.

 

Głównym bohaterem Sinjid jest wojownik, Shinobi, który został wrobiony w śmierć swojego mistrza. Musi walczyć o swoją wolność – rusza na poszukiwanie prawdziwego mordercy, przy okazji stawiając czoła wielu przeciwnościom losu. 

 

Na początku rozgrywki możemy wybrać poziom trudności i jedną z trzech klas. Następnie zabawa sprowadza się do pokonywania kolejnych etapów, gdzie walczyć będziemy z różnego rodzaju przeciwnikami. Gracz ma do dyspozycji kilka ataków: od tradycyjnych, po magiczne. Z czasem umiejętności Shinobi będą zwiększane. 

 

Sinjid posiada tradycyjne mechanizmy z gier RPG: podział na poziomy doświadczenia, możliwość zbierania przedmiotów (ponad 300 sztuk) oraz walki z bossami. Gra składa się z dziewięciu etapów. Za każdym razem, na końcu poziomu dochodzi do walki z bossem. 

 

Na uwagę zasługuje staranne wykonanie techniczne gry – etapy wyglądają ładnie, animacja jest szczegółowa, a interfejs przejrzysty i atrakcyjny wizualnie. Problemem może być konieczność pobierania sporej ilości danych (część z nich można pominąć – np. zaawansowaną ścieżkę dźwiękową). Poza tym, gra może nie działać idealnie na słabych komputerach. Jak na produkcję typu online, jest dość wymagająca. 

 

W Sinjid możesz grać za darmo, bez rejestracji, jednak jeśli założysz konto w serwisie Armor Games, będziesz mieć dostęp do możliwości tworzenia save’ów na serwerze producent i zdobywania osiągnięć (Questów). 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0