OnlineGrySki Jump Mania

Ski Jump Mania Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Powerplay Manager
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
542

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowanie
  • Duża liczba konkursów i pojedynków
  • Zróżnicowane zadania
  • Niezły model skoku
  • Zbalansowane opcje premium
Minusy:
  • Dużo misji niezwiązanych z samymi skokami

Ski Jump Mania to gra dla osób, które kochają skoki narciarskie. Produkcja pozwala na rozpoczęcie kariery skoczka – możesz wcielić się w początkującego skoczka i zgodnie z zasadami gier MMO, rozwijać swoją postać. Zdobywasz doświadczenie, wykonujesz zadania, rywalizujesz w pojedynkach 1 na 1 i uczestniczysz w zawodach ligowych. Każdy sukces to punkty doświadczenia i pieniądze, które wydajesz na treningi oraz przedmioty: narty, gogle czy rękawice, a także budynki – np. centrum fitness czy niewielką skocznię. 

 

Początkowo nie masz szans na uczestniczenie w zawodach cyklu Pucharu Świata – by móc to osiągnąć konieczne jest zdobycie 24 poziomu doświadczenia, ale do tego czasu będziesz mógł rywalizować z innymi graczami na skoczniach znanych z tego cyklu. 

 

Ski Jump Mania ma formę gry przeglądarkowej, a zarządzanie naszą karierą odbywa się w interfejsie strony internetowej. Skoki oddajemy nowym oknie, w formie gry flash.

 

By to zrobić, konieczne jest odpowiednie wyjście z progu oraz odpowiedni balans ciała podczas lotu, który jest obrazowany przez wskaźnik – musimy zmieścić się w zielonym polu. Decyzja o wylądowaniu również należy od nas – możemy zrobić to lewym przyciskiem myszki lub spacją. Pod względem modelu rozgrywki, Ski Jump Mania jest więc bardzo podobna do legendarnej gry Deluxe Ski Jump. Podobnie jak prezentacja graficzna – skok obserwujemy od boku, w widoku 2D.

 

Gra należy do grona produkcji free to play – zabawa jest darmowa, ale można ją przyspieszyć kupując kredyty. Pakiety premium pozwalają na przyspieszenie zdobywania doświadczenia, regeneracji oraz dają zniżki na treningi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Kasia Jak można zmienić płeć na kobiete