OnlineGrySniper Assasin III

Sniper Assasin III Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Gonzo Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża liczba misji
  • Klimatyczna grafika
Minusy:
  • Brak możliwości tworzenia save’ów podczas gry

W Sniper Assasin III masz  okazję wejść w skórę strzelca wyborowego, który dzięki potężnym karabinom snajperskim dysponuje siłą ognia małego batalionu. Gracz zostaje wysłany w  wir misji, w których musi wypełnić konkretne zadanie: wyeliminować przeciwnika, uśpić go lub zranić, tak by został szybko pojmany. Misje są krótkie, ale wymagają chirurgicznej precyzji. Zaletą jest bardzo prosta obsługa – gracz celuje myszką, a strzały oddaje lewym przyciskiem myszy. Maksymalne uproszczenie sterowania pozwala na szybkie wejście w świat gry. Choćby na pięć minut.

 

Sniper Assasin III to trzecia część serii, w której tytułowy snajper poszukiwał swojej żony. Już ją odnalazł, ale historia nie kończy się na tym. Dopiero się rozpoczyna. Fabuła jest opowiadana w krótkim intrze i podczas briefingów przed misjami. 

 

Dużym atutem Sniper Assasin III jest atrakcyjna oprawa wizualna stworzona w oparciu o proste kształty. Mimo, że grafika na pierwszy rzut oka wygląda bardzo prosto – zdaje się nawet być wykonana w Paincie – nadaje klimat całej produkcji. Gracz widzi obszar gry tylko dzięki lunecie. By wykonać misję trzeba wykazać się spostrzegawczością, gdyż postacie wyglądają tak samo. 

 

Sniper Assasin III nie posiada funkcji zapisywania rozgrywki, jednak każda misja ma swój unikalny kod. Po zakończeniu gry wystarczy go zapamiętać lub gdzieś zapisać, by podczas ponownego uruchomienia produkcji wystarczy go wpisać w polu Level Code w menu głównym. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0