OnlineGrySniper Freedom

Sniper Freedom Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Ahjee
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
359

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawe misje
  • Dobre zagadki
  • Ładna grafika
Minusy:
  • Brak możliwości zapisu stanu gry

W Sniper Freedom wcielamy się w rolę snajpera, który znajduje się na terenie więzienia. Jego zadaniem jest ułatwienie ucieczki więźniom. Jak to zrobić? Konieczne jest logiczne myślenie i wiązanie faktów. Mimo, że Sniper Freedom wydaje się być produkcją zręcznościową, to w rzeczywistości jest to gra logiczna.

 

Misje nie są ograniczone czasowo – mamy chwilę do namysłu, ale musimy wpaść na pomysł jak umożliwić więźniom ucieczkę. W jednym wypadku to musimy przestrzelić przewód prowadzący do alarmu, w innym – kłódkę. Musimy starannie obejrzeć lokację przez nasz celownik i wpaść na pomysł, by więźniowie mogli opuścić więzienie bez wzniecania alarmu. Poziom trudności misji wzrasta wraz z każdym etapem. Jeśli nie będziemy mogli znaleźć rozwiązania zagadki – używamy spacji. W trakcie gry są trzy możliwości skorzystania z podpowiedzi. Sterowanie snajperem odbywa się za pośrednictwem myszki, więc obsługa gry jest niezwykle prosta.

 

Grafika w Sniper Freedom jest schludna i rysunkowa, w swojej stylistyce przypomina nieco South Park, choć postacie są bardziej naturalnych rozmiarów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0