OnlineGrySniper Team 2

Sniper Team 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Xform
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
296

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Długość rozgrywki
Minusy:
  • Przy słabym połączeniu internetowym gra długo się ładuje

Sniper Team 2 to jedna z najbardziej zaawansowanych graficznie gier online dostępnych za darmo i przygotowanych do uruchomienia w przeglądarce. 

 

Gra wyróżnia się trójwymiarową oprawą graficzną. Sniper Team 2 pod względem stylistycznym kojarzy się z serią Call of Duty – zastosowane podobną czcionkę oraz układ menu. Podobnie sprawa wygląda z tematyką – gracz wciela się w żołnierzy elitarnego oddziału wojskowego, wysyłanego na misje rozgrywające się w niedalekiej przyszłości w egzotycznych krajach. Przed każdą misją możemy odpowiednio przygotować nasz czteroosobowy oddział – wybrać dwa typy broni, które będą wykorzystywane w walce z kolejnymi falami wrogów.  W każdej z 10 misji możemy sterować czterema żołnierzami, automatycznie rozlokowanymi w różnych miejscach lokacji. Gracz nie może sterować ruchami postaci – odpowiada tylko za celne strzelanie. Główny nacisk położono na broń snajperską, ale gracz może wykorzystywać również różnego rodzaju karabiny maszynowe nieposiadające funkcji lunety.

 

Po ukończeniu kampanii, gracz może wziąć udział w misjach specjalnych Spec Ops, wzorowanych na trybie gry znanym z serii Call of Duty: Modern Warfare. W tym modelu rozgrywki mamy do wykonania kolejne 10 misji, więc rozgrywka w Sniper Team 2 może potrwać nawet kilka godzin. Tym bardziej, że gra przyciąga grywalnością. 

 

Sniper Team 2, ze względu na swoje świetne przygotowanie techniczne, jest grą, która na słabszym połączeniu internetowym będzie ładować się dość długo. Na szczęście będzie to zauważalne tylko przy pierwszej misji – kolejne zostaną wczytane znacznie szybciej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0