OnlineGrySnowboarding Supreme 2

Snowboarding Supreme 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Iry Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
420

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża liczba tricków
  • Dość wymagająca
Minusy:
  • Fizyka zachowania się sportowca

W Snowboarding Supreme 2 możesz wyszaleć się na stoku, na który przylatujesz helikopterem. W ciągu chwili wyskakujesz z kabiny i możesz wykonać swój pierwszy trick w powietrzu. Później jest już tylko ciekawiej: zjeżdżając z góry jesteś w stanie wykonać kilkanaście ewolucji. Na dole dochodzi do oceny – musisz zdobyć odpowiednią liczbę punktów, by móc przejść do kolejnego z 15 etapów. 

 

Rozgrywka prezentowana jest w widoku trzecioosobowym przy wykorzystaniu grafiki 2D. Mechanika rozgrywki jest bardzo prosta, ale wachlarz tricków i potrzebne do jego wykonania przyciski wymagają od gracza nieco wprawy. Tym bardziej, że jeden błąd kończy się koniecznością rozpoczęcia etapu od początku. Przy zjeździe z tak stromego stoku nie mamy szans by wstać – zamieniamy się w śniegową kulę i zaczynamy od początku. Dzięki temu, rozgrywka w Snowboarding Supreme 2 nie trwa kilkunastu minut, jak mogłoby to mieć miejsce, gdyby poziom trudności był niższy. Ukończenie 15 etapów zajmie nam nieco więcej czasu. 

 

Snowboarding Supreme 2 nie jest grą idealną. Mimo niezłej grafiki i rozbudowanego systemu tricków, gra nie zachwyca jakością animacji i fizyką zachowania się sportowca. Jest sztuczna i rwana, co może razić przy pierwszych chwilach obcowania z tym tytułem. Później przyzwyczaimy się do tej konwencji i możemy miło spędzić czas.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0