OnlineGrySnowday

Snowday Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Carmel Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
440

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobre wykonanie techniczne
  • Klasyczna rozgrywka
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Wciel się w rolę chłopca, który odwiedza miejsce konkursu na najlepszą śnieżną budowlę. Twoim zadaniem jest wygranie zadania, ale by to zrobić, nie wystarczy mieć ciekawy pomysł na budowlę. 

 

Gracz eksploruje lokacje, zbiera przedmioty i stara się rozwiązać proste zagadki logiczne. Snowday jest klasyczną przygodówką typu point'n'click. Została zrealizowana w konwencji dwuwymiarowej gry rysunkowej. Prosta budowa, znana od lat dziewięćdziesiątych, jest zaletą. Zasady rozgrywki są proste, a same zagadki nie powinny być dużym wyzwaniem dla przeciętnego gracza - opierają się na wykorzystywaniu znalezionych przedmiotów.

 

W razie problemów z przejście jakiejś lokacji, możesz udać się do menu opcji, gdzie znajduje się odnośnik do filmu obrazującego proces przejścia całej gry (walkthrough).

 

Zaletą Snowday jest oprawa dźwiękowa. Gra posiada voice-acting, czyli wszystkie postacie, jakie spotkamy w lokacjach mają profesjonalny głos aktora. Nie jest to często spotykane rozwiązanie w niewielkich, darmowych grach online. Niestety, twórcy nie przewidzieli polskiej wersji językowej. Na szczęście, gra nie wymaga pośpiechu, a poza głosem aktorów, wyświetlane są również podpisy w oknach dialogowych. 

 

Snowday to przedstawiciel solidnych gier online. Jako przygodówka na dwa kwadranse sprawdza się bardzo dobrze, choć niczym nie zaskakuję  - zarówno pod względem przygotowania technicznego, jak i łamigłówek. W grze zabrakło również rozbudowanej fabuły, ale na plus należy uznać dobre wykonanie techniczne. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0