OnlineGrySoccer Stars

Soccer Stars Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Miniclip
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Relaksująca, dynamiczna gra
Minusy:
  • Brak rozbudowania

Soccer Stars nie stara się konkurować z serią FIFA czy być alternatywą dla Pro Evolution Soccer. To zręcznościowa gra, której bliżej do Kapitan Tsubasy niż realistycznych gier piłkarskich. 

 

W Soccer Stars możesz wybrać jedną z sześciu fikcyjnych drużyn, która składa się z najlepszych graczy danego kontynentu. Możesz grać mistrzami z USA, Europy, Azji czy Australii. Zespoły nie liczą 11 graczy, tak jak w prawdziwym futbolu, ale reszta zasad jest podobna. 

 

System rozgrywki jest zbliżony do gier lat osiemdziesiątych. Możemy wykonywać długie wślizgi, sunąć po trawie przez dłuższy czas, wykonywać siarczyste, ogniste strzały i precyzyjne podania. Piłka klei się do nogi, gra jest dynamiczna. Wystarczy chwila by przenieść się ze swojego pola karnego pod bramkę przeciwnika. Oznacz to, że rozgrywka w Soccer Stars jest znacznie szybsza niż w klasycznej grze przedstawiającej mecze piłki nożnej. 

 

Na uwagę zasługuje bardzo proste sterowanie, dzięki któremu każdy gracz będzie w ciągu kilkudziesięciu sekund opanować rozgrywkę. Do wygrywania meczów wystarczy obsługa kursorów oraz dwóch przycisków: Z oraz X. Pierwszy odpowiada za strzał, drugi za podanie. Podczas górnych piłek łatwo jest odnaleźć odpowiedniego miejsce do przyjęcia, bowiem gra pokazuje miejsce, gdzie spadnie piłki na murawę. My musimy się tam tylko dostać. Jako, że w Soccer Stars nie ma wymagającego sędziego, możemy grać ostro np. wykonywać wślizgi od tyłu.

 

Jedynym problemem gry jest fakt, że nie posiada trybu kariery, wyzwań czy innej, zajmującej nas kampanii. Możemy jedynie rozegrać mecz jedną z sześciu drużyn.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0