OnlineGrySonny 2

Sonny 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Armor Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
497

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Różnorodność klas
  • Świetne przygotowanie techniczne
  • Długa rozgrywka
Minusy:
  • Brak polonizacji

Sonny 2 łączy w sobie klasyczne elementy gier RPG z tematyką zombie i światem fantasy.

 

Na początku rozgrywki możemy wybrać jedną z trzech klas postaci oraz ustawić szczegóły rozgrywki: głosy, jakość grafiki i efektów, opcję autosave oraz stopień trudności. Twórcy pozwalają na wybór jednego z trzech poziomów.  W zależności od wyboru klasy, rozgrywka wygląda inaczej: Psychological to postać, która specjalizuje się w atakach umysłu przeciwnika, Biological jest ekspertem w trucicielstwie, a Hydraulic świetnie radzi sobie w walce na dystans i w zwarciu. Postacie można rozwijać w różne strony.

 

Głównym zadaniem jest uczestniczenie w potyczkach, które są rozgrywane w systemie turowym. Gracz może wykonywać różnego rodzaju ataki, a z pokonanych wrogów zbiera przedmioty: pancerze, kaski, rękawice, buty, spodnie, bronie. 

 

Sonny 2 robi wrażenie przygotowaniem technicznym, jednak ma to również swoje minusy – dość długo się ładuje, ze względu na konieczność pobrania sporej ilości danych, które są niezbędne do wyświetlania przerywników filmowych i głosów postaci. Rozgrywka została utrzymana w rysunkowej oprawie graficznej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0