OnlineGrySparta: War of Empires

Sparta: War of Empires Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Plarium
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Świetna muzyka
  • Dobre wykonanie
Minusy:
  • Nic nowego

Sparta: War of Empires jest strategią RTS dostępną w przeglądarce.

 

Gracz wciela się w zarządcę greckiego miasta - polis. Sparta jest znana z doskonale wyszkolonej i karnej armii i podporządkowania całego życia społecznego wyszkoleniem wykwalifikowanych żołnierzy. 

 

Gracz zbiera trzy rodzaje surowców: zboże, drewno i brąz oraz stawia budynki gospodarcze i militarne. Mechanika rozgrywki jest zbliżona do innych klasycznych RTS-ów, a biorąc pod uwagę tematykę, można go porównać z Zeus: Pan Olimpu, choć w Sparta: War of Empires aspekt militarny jest znacznie bardziej rozbudowany. Niestety, nie ma możliwości samodzielnego prowadzenia działań wojennych - jesteśmy oferowani tylko o jej wyniku.

 

Jak na grę dostępną w przeglądarce, Sparta: War of Empires jest niezwykle dopracowana. Ma atrakcyjną, szczegółową oprawę graficzną oraz świetną muzykę stworzoną przez Jespera Kyda'a, znanego m.in. z muzyki z serii Hitman.

Postacie mają również podłożone angielskiej głosy (voice-over).

 

Sparta: War of Empires jest grą darmową, zawierającą wewnętrzne mikropłatności. Realną gotówkę można wykorzystać na przyspieszenie rozwoju miasta. Gra jest dostępna również jako aplikacja na Facebook.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0