OnlineGrySpeedboat Shooting

Speedboat Shooting Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Box 10
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ataki specjalne
  • Duża liczba broni
  • Dobre przygotowanie techniczne
Minusy:
  • Brak innowacji – sztampowa konwencja

Jesteś ostatnią nadzieją dla swoich partnerów uciekających w motorówce. Dzięki swojemu wyszkoleniu i wyposażeniu możesz odeprzeć ataki napastników na skuterach wodnych i motorówkach. 

 

Ochraniana motorówka może wyrzucać sieci oraz miny, ale najważniejsza jest nasza celność i odpowiedni sprzęt. Arsenał dostępny w grze jest ogromny – mamy dostęp do różnego rodzaju broni maszynowej: MAC-10, MP-5, G3, M-16 czy AK-47. Wydając kilkanaście tysięcy dolarów można nabyć potężny M240, a do najbardziej nietypowych broni należy laser. Pomiędzy misjami użytkownik może dokonać napraw lub zwiększyć poziom życia. 

 

W Speedboat Shooting odblokujemy nie tylko nowe bronie, ale również ataki specjalne wzorowane na kinowych i telewizyjnych hitach: Człowieku z Blizną, Miami Vice czy kreacjach Charlesa Bronsona. Podczas gry możemy dostać wsparcie z powietrza. 

 

Rozgrywka ma charakterystyczną dla osiemdziesiątych formę klasycznej strzelanki – ruszamy tylko celowniczkiem i ostrzeliwujemy kolejnych wrogów. Gra jest dynamiczna, a misje krótkie, trwają nawet po kilkadziesiąt sekund.

 

Speedboat Shooting to lekka, dość łatwa i przyjemna gra akcji, która sprawdzi się w sytuacji, gdy chcesz się zrelaksować przez kilkanaście minut.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0