OnlineGryStorm Ops 3

Storm Ops 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
3 KG Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
337

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
  • Dobry model rozgrywki
  • Rozbudowanie
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Storm Ops 3 to kolejna część popularnej serii gier akcji. Trzecią część osadzono w realiach średniowiecza. Gracz wciela się w łucznika lub kusznika chroniącego zamek – jego zadaniem jest walka z oblegającymi twierdzę wojskami. Rozgrywka dzieli się na dwie części: bezpośrednią walkę, w której musimy wykazać się celnością i podstawowymi zasadami fizyki (konieczne jest odpowiednie celowanie, biorąc pod uwagę ruch żołnierzy) oraz wątek strategiczny – na mapie taktycznej po misjach możemy zlecać naprawy murów, by żołnierze nie przedarli się do zamku, a także polepszać uzbrojenie. 

Storm Ops 3 charakteryzuje się trójwymiarową oprawą graficzną z licznymi efektami specjalnymi, nieczęsto spotykanymi w grach online. Pozytywne wrażenie robi szczegółowość animacji, dobrej jakości modele postaci, fizyka lotu strzał oraz efekty takie jak refleksy świetlne. Grafika jest spójna stylistycznie pod względem projektu. 

Tryb kampanii w Storm Ops 3 jest długi, więc twórcy zastosowali system automatycznego zapisu postępów gry. Nawet po zamknięciu okna przeglądarki będzie możliwa kontynuacja zabawy od momentu, gdy skończyliśmy misję. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0