OnlineGryStrike Force Heroes 2

Strike Force Heroes 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Not Doppler
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
343

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dużo trybów gry
  • Wyzwania
  • Długi czas rozgrywki
Minusy:
  • Brak potyczek sieciowych

Strike Force Heroes 2 nawiązuje do klasycznych sieciowych strzelanek, przenosząc ich mechanikę rozgrywki do świata flashowych gier online.

 

W Strike Force Heroes 2 gracz wciela się w żołnierza jednej z pięciu klas, różniących się od siebie uzbrojeniem i umiejętnościami. W bitwie można wziąć udział jako żołnierz, inżynier, najemnik, generał, snajper lub jako ogromny, powolny, ale wytrzymały Juggernaut. 

 

Producent przygotował tryb kampanii składający się z 15 misji, w którym musimy wykazać się celnością i dobrą znajomością mapy. Ruszamy do walki w jednym z siedmiu trybów gry, z których większość to klasyczne formy rozgrywki: deathmatch, team deatchmatch czy capture the flag, gdzie należy przechwycić chorągiewkę wroga i dostarczyć ją do bazy. W zależności od trybu – walczymy na własny rachunek, lub w drużynie. Poziom trudności kampanii można dostosować w menu głównym. 

 

Mimo, że kampania, jak na grę online, jest całkiem długa, to twórcy przygotowali również zestaw wyzwań, które jeszcze przedłużają rozgrywkę. Jeśli wciągniesz się w Strike Force Heroes 2, możesz również samodzielnie skonfigurować wszystkie parametry bitwy (od trybu, liczby żołnierz, przez bronie, modyfikatory i umiejętności i combo) i ruszyć do kolejnej walki z NPC-ami. 

 

Podczas gry rozwijamy swojego żołnierza: zdobywamy nowe bronie, poprawiamy pancerz – ogółem wszystkich dodatków jest ponad setka, co gwarantuje długą zabawę z Strike Force Heroes 2. Warto zwrócić uwagę na funkcję zapisu stanu gry lokalnie oraz na serwerze, dzięki czemu rozgrywka może być prowadzona długimi tygodniami, bez obawy o utratę postępu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0