OnlineGryStronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
FireFly Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Duża popularność
  • Rozbudowane drzewko technologia
Minusy:
  • Wysoka cena kart

Stronghold Kingdoms to przeglądarkowa gra free-to-play powstała w oparciu o serię udanych gier strategicznych Stronghold, znanych w Polsce pod marką Twierdza.

 

Gracz zarządza swoją lokalna społecznością. Zaczyna od posady wójta, następnie zostaje szeryfem, by na końcu przyjąć królewską koronę. Głównym elementem zabawy w Stronghold Kingdoms jest zarządzanie wioską, a w przyszłości – budowa potężnego zamku. Gracz planuje rozwój gospodarczy, dba o ochronę poddanych. Niewielki zamek i jego okolice to jeden z tysięcy terytoriów zarządzanych przez graczy. Gracze mogą ze sobą handlować, konkurować pod względem gospodarczym. Gdy nasza wioska stanie się potężna, możemy przystąpić do ofensywy i zajęcia sąsiednich wsi. Rozbudowane drzewko technologiczne oraz setki misji do wykonania, czynią z Stronghold Kingdoms rozbudowaną grę strategiczną.

 

Ważnym elementem gry są karty strategiczne, które pozwalają zwiększyć siłę ognia lub przyspieszyć gospodarkę. Część z nich jest dostępna za darmo, ale większość można kupić. Pozwalają one na odkrywanie nowych technologii, które okażą się przydatne w organizowaniu armii i gospodarki. 

 

Pod względem grafiki, Stronghold Kingdoms nawiązuje do pierwszej części serii, wydanej w 2001 roku. Dwuwymiarowa grafika z rzutem izometrycznym nawiązuje do czasów klasycznych RTS-ów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0