OnlineGryStylish Girl 2

Stylish Girl 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dziewczyn
Producent:
AddictingGames and NovaIdeas
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża garderoba
  • Motyw randkowy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Stylish Girl 2 to gra o przebieraniu i tworzeniu nowych stylizacji. Zabawę rozpoczynamy od spersonalizowana naszej dziewczyny – głównej bohaterki. Mamy duży wpływ na jej wygląd: możemy wybrać kształt twarzy, rodzaj włosów, nosa, ust, oczu oraz brwi. Gdy mamy to już za sobą – zaczynamy zabawę. 

 

Już po chwili nasza bohaterka otrzymuje wiadomość o konieczności przygotowania się na wyjście. W co się ubrać? To zależy od gracza. Przeczesujemy pojemną szafę pełną sukienek, spódnic, spodni, bluzek, kamizelek i butów. Jeśli nie wiemy, na co się zdecydować, możemy poprosić o pomoc przyjaciółkę lub stylistykę (za co trzeba zapłacić). Po wybraniu stroju, możemy dobrać akcesoria: szale, biżuterię i torebki. Kolejnym krokiem jest makijaż oraz ewentualna wizyta u fryzjera. Na randce następuje ocena: chłopak, który nas zaprosił ocenia czy stylizacja pasuje do jego ubioru i miejsca, do którego nas zabrał. Im bardziej odpowiednia stylizacja, tym więcej pieniędzy zarobimy.

 

Na początku nasz budżet jest niewielki, więc nie mamy szans na kupowanie nowych ciuchów na randkę, ale z czasem konto się powiększa. 

 

Stylish Girl 2 wykonano z dbałością o szczegóły. Warstwa fabularna jest nieskomplikowana, ale wymaga od użytkownika podstawowej znajomości języka angielskiego, by zrozumieć, na jakiego rodzaju imprezę musimy się wybrać.  Z tego powodu Stylish Girl 2 może być wymagająca dla najmłodszych dziewczynek, jednak znajomość podstawowych słów, pozwalających określić rodzaj przyjęcia, pozwoli na odpowiednie przygotowanie się do spotkania, a co za tym idzie – przyjemną zabawę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0