OnlineGrySuper Rally Extreme

Super Rally Extreme Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawe trasy
  • Wysoka jakość grafiki
Minusy:
  • Nieodpowiednia dla starszych komputerów

Super Rally Extreme to trójwymiarowa gra wyścigowa pozwalająca na wzięcie udziału w rajdzie samochodowym. W odróżnieniu od prawdziwych rajdów, pojazdy posiadają możliwość uruchomienia turbo, które pozwala na zwiększenie prędkości na kilka sekund. Zadaniem gracza jest przejechanie odcinka specjalnego w jak najszybszym czasie.

 

W grze dostępne są cztery samochody rajdowe, różniące się prędkością maksymalną, zdolnością do pokonywania zakrętów oraz przyspieszeniem. Za zarobione pieniądze można dokonać ulepszeń tych parametrów oraz zwiększyć wydajność turbo. Super Rally Extreme składa się z ośmiu etapów specjalnych, które różnią się stopniem trudności oraz rodzajem nawierzchni, po której będziemy się ścigać.  Zaletą jest proste sterowanie: rajdówką możemy sterować za pomocą kursorów. 

 

Super Rally Extreme robi wrażenie pod względem przygotowania graficznego. Trójwymiarowa grafika, jak na standardy gier online, jest wysoka, choć w porównaniu do gier komputerowych, widać, że produkt kojarzy się z grami z połowy lat dziewięćdziesiątych. Z powodu silnika 3D, gra może nie pracować dobrze na bardzo starych komputerach – jeśli grafika nie jest płynna, można sprawdzić liczbę klatek na sekundę, wyświetlaną w dolnym, prawym rogu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0