OnlineGrySupercar Parking

Supercar Parking Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Turbo Nuke
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
400

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Grafika
  • Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Minusy:
  • Mała liczba etapów

Posiadacze supersamochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini muszą zmagać się z niemałymi problemami w ruchu miejskim. Dużą bolączką jest parkowanie – auta są szerokie, niskie, a układ kierowniczy jest dostosowany do jazdy z dużymi prędkościami. Parkowanie pod supermarketem nie jest najprostsze. W Supercar Parking możesz sam sprawdzić, że parkowanie samochodu sportowego to nie bułka z masłem. Szczególnie, gdy goni Cię czas. 

 

Zasada rozgrywki jest prosta – gracz musi bezpiecznie zaparkować w kilku miejscach na zatłoczonym parkingu. Na „zaliczenie” wszystkich miejsc ma określony czas oraz margines uszkodzeń. Musimy jeździć po całym, często niemałym, parkingu i wjeżdżać w wyznaczone miejsca parkingowe. O ile pierwszy etap jest prosty, bowiem nie nic nam nie przeszkadza, o tyle kolejne są bardziej wymagające – krąży patrol policji, który może nas stuknąć w zderzak, a samochody są zaparkowane jeszcze ciaśniej. Pojawiają się również pojazdy zaparkowane na drodze, co utrudnia dostanie się do miejsca parkingowego. 

 

W Supercar Parking rozgrywkę obserwujemy z lotu ptaka. Gracz kieruje samochodem za pośrednictwem kursorów. Mimo, że gra nie składa się z dużej ilości etapów, to zabawa może potrwać kilka chwil. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0