OnlineGrySupercar Road Trip

Supercar Road Trip Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Turbo Nuke
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
576

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Klimat retro
Minusy:
  • Bardzo prosta

Supercar Road Trip to gra wyścigowa pozwalająca na uczestniczenie w ulicznych wyścigach. 

 

W wyścigu bierze udział 8 zawodników, w tym gracz, jednak to nie jedyne pojazdy obecne na trasie. Gracz musi nie tylko rywalizować z przeciwnikami, ale również skutecznie omijać kierowców cywilnych, którzy w dużej liczbie pojawiają się na trasie. Podczas wyścigu co jakiś czas pojawiają się power-upy. Jest to dopalacz nitro pozwalający na zwiększenie prędkości na kilka sekund. 

 

Samochody można modyfikować wydając wygrane na wyścigach pieniądze. Możesz zwiększyć prędkość maksymalną, turbo, przyczepność oraz szybkość przyspieszania. W grze dostępne są również inne auta, niż to dostępne na początku rozgrywki. 

 

Model jazdy jest bardzo prosty - samochody zachowują się skrajnie nierealistycznie, a każdy skręt powoduje przejazd bokiem przez zakręt, zupełnie jak za czasów gier z komputerów 8-bitowych (Commodore).

 

Supercar Road Trip posiada oprawę graficzną kojarzącą się z grami wyścigowymi z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Ma to swój urok, szczególnie jeśli gracz pamięta takie gry jak Test Drive. 

 

Supercar Road Trip to produkcja stworzona w hołdzie retro grom wyścigowym. Możesz ją sprawdzić za darmo, online i bez konieczności rejestracji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0