OnlineGrySuperhot

Superhot Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Superhot
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
315

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Niezwykła koncepcja gry
  • Ciekawa grafika
Minusy:
  • Prototyp jest trochę za krótki

Superhot to niezwykła koncepcja gry FPS stworzona przy użyciu silnika Unity, dzięki czemu jest dostępna w oknie przeglądarki. Projekt powstał dzięki małej grupie polskich programistów w ramach konkursu, w którym programiści musieli stworzyć grę w ciągu 7 dni. Tak powstał Super Hot, który jest dostępny za darmo. 

 

Wersja dostępna online to tylko prototyp - próbna gra, pokazująca możliwości łódzkiego studia i ogólną koncepcję rozgrywki. Na pełną wersję Superhot przyjdzie nam poczekać, ale gra zostanie wydana na Steamie w formie komercyjnego tytułu. Produkt powstanie przy współudziale graczy, którzy złożyli się na finansowanie produkcji w serwisie Kickstarter.

 

Gra zainteresowała społeczność graczy dzięki nietypowej koncepcji rozgrywki. W świecie Superhot czas płynie tylko wtedy, gdy gracz się porusza. Jeśli stoi - czas zamiera. Daje to ogromne możliwości podczas gry: pozwala uniknąć kuli, co więcej - możesz spokojnie zaplanować taktykę, jak pokonać wrogów. 

 

Superhot zostało utrzymane w oszczędnej koncepcji graficznej, opartej na bryłach. Postacie wyróżniają się na tle plansz żywym, czerwonym kolorem. Niezwykła, modernistyczna koncepcja graficzna, nadaje charakteru rozgrywce. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0