OnlineGrySupremacy 1914

Supremacy 1914 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Bytro Labs
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
399

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Tematyka
  • Charakter rozgrywki (sesje z niewielką liczbą graczy)
  • Intuicyjny interfejs
  • Zdjęcia z epoki
Minusy:
  • Przeciętna oprawa graficzna

W Supremacy 1914 przenosimy się do początku XX wieku i stajemy się władcą jednego z państw znajdujących się na mapie ówczesnego świata. Obszar gry to nie tylko Europa, ale również Azja, obie Ameryki, Afryka oraz Australia. 

 

Rozgrywka odbywa się w przeglądarce, a gra ma charakter wieloosobowy – każdym państwem dowodzi gracz, choć w przypadku mniejszej liczby graczy na danym serwerze, poczynaniami jednego lub kilku państw na mapie, może kierować sztuczna inteligencja. W czasie rozgrywki gracz może rywalizować z 30 graczami. W odróżnieniu od innych przeglądarkowych gier strategicznych, Supremacy 1914 ma ściśle określoną liczbę graczy uczestniczących w danej sesji. 

 

Gracz wciela się w zarządcę jednego z państw i odpowiada za rozwój technologicznych, gospodarczy, a w szczególności – za armię i działania wojenne. Obszar będący pod naszą kontrolą jest podzielony na prowincje, które produkują jeden z 7 surowców strategicznych, niezbędnych do produkcji jednostek i utrzymania państwa. Są to: drewno, węgiel, ryby, żelazo, ropa, zboże lub gaz. Gracz może rekrutować wojsko różnego typu: piechotę, artylerię, czołgi oraz flotę, co umożliwia toczenie wojen. Zwiększać znaczenie swojego państwa możemy również przy użyciu siły dyplomacji. 

 

Rozgrywka jest prezentowana w klasycznej formie – na mapie świata, z podziałem politycznym. Gracz może przesuwać jednostki wojskowe z miasta do miasta, nakazywać atak na prowincje wroga. W miastach zostajemy przeniesieni do widoku dwuwymiarowego z rzutem izometrycznym, co jest rozwiązaniem znanym z gier strategicznych z przełomu wieku. W tym miejscu możemy budować nowe obiekty czy rekrutować jednostki. Proces budowy trwa określoną liczbę minut czasu rzeczywistego.  Zaletą oprawy graficznej Supremacy 1914 są archiwalne zdjęcia z epoki, które są ozdobą różnego rodzaju kart informacyjnych. Czarnobiałe kadry nadają charakteru rozgrywce.

 

Supremacy 1914 jest dostępne za darmo, choć gracze chcący przyspieszyć rozwój swojego państwa i uzyskać przewagę nad innymi graczami, mogą zapłacić za wirtualną walutę w grze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0