OnlineGrySydney Shark

Sydney Shark Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Mausland Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
312

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Lekka forma rozgrywki
  • Niezła grafika
Minusy:
  • Frustrująca muzyka, która wyłączyć
  • Gra nie działa jednakowo dobrze na każdej przeglądarce. Sugerowane to Firefox i Chrome

Wejdź w skórę rekina, który sieje postrach u wybrzeży Sydney. Rusz na łowy płynąc wzdłuż linii brzegowej Australii pożerając ludzi i siejąc spustoszenie. 

 

W Sydney Shark stajesz się groźnym rekinem, który wyskakuje z wody w najmniej oczekiwanym momencie i pożera. Gra została zbudowana według czysto zręcznościowej koncepcji: za pomocą kursorów sterujemy rekinem, przycisk A odpowiada za gryzienie. Początkowo możemy skonsumować pojedynczych pływaków, jednak paleta ofiar bardzo szybko się zwiększa: atakujemy żaglówki, jachty, okręty, statki, a nawet paralotniarzy czy helikoptery ratowników. Jeśli uda nam się odpowiednio wysoko wyskoczyć, możemy nawet złapać paszczą helikopter – wówczas uruchomia się minigra polegająca na szybkim wciskaniu jednego z kursorów. Jeśli będziemy odpowiednio szybcy, sprowadzimy maszynę do wody. Jak łatwo zauważyć po tym opisie – gra jest skrajnie nierealistyczna. Wrażenie nieprawdopodobieństwa potęguje również fakt, że każdy kontakt rekina z jachtem czy statkiem kończy się efektownym wybuchem. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów na końcu naszej podróży przez wybrzeże. 

 

Sydney Shark zostało zbudowane na prostym, dwuwymiarowym silniku graficznym, a grafikę utrzymano w prostej, rysunkowej stylistyce. Niestety, gra nie posiada możliwości wyłączenia muzyki, która może być frustrująca i zbyt głośna. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0