OnlineGryThe Breach

The Breach Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Berzerk studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
444

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Możliwość zapisywania stanu rozgrywki
  • Satysfakcjonujący model rozgrywki
  • Świetna realizacja graficzna
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

The Breach łączy gatunek science fiction z zombie – gracz wciela się w żołnierza oddziału specjalnego, który przybywa na statek kosmiczny, z którym stracono łączność. Szybko okazuje się, że wewnątrz ogromnej maszyny dzieją się niespotykane rzeczy. Załoga zamieniła się w zombie, a cały statek pełen jest potworów. 

 

Gracz wyposażony w karabin eksploruje kolejne etapy pokonując hordy wrogów. Zabawa jest prezentowana z widoku trzeciej osoby. Model rozgrywki łączy w sobie platformówki ze dwuwymiarowymi strzelankami. 

 

Na duży plus należy zaliczyć świetną realizację The Breach. Twórcy postarali się o przemyślane, rozbudowane etapy oraz staranną grafikę i animację postaci. Co więcej, przygotowano przerywniki i „filmowe” momenty podczas rozgrywki. Pod kątem prowadzenia fabuły, gra jest wzorem dla innych produkcji tego typu. 

 

Sama rozgrywka jest typowa – sporo strzelamy i skaczemy po platformach. Każda pokonana istota zwiększa nasz poziom doświadczenia, co w konsekwencji pozwala na polepszenie naszych zdolności bojowych i wytrzymałość. 

 

The Breach automatycznie zapisuje stan rozgrywki, a gracz może korzystać z czterech save’ów jednocześnie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0