OnlineGryThe Champions 4 - World Domination

The Champions 4 - World Domination Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Playpod
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Nieco zbyt statyczna rozgrywka

The Champions 4 - World Domination luźno podchodzi do tematyki Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Gracz tworzy drużynę składającą się z czterech zawodników z pola, bramkarza i rusza na podbój świata - przygodę rozpoczyna w Afryce, gdzie mierzy się z najlepszymi reprezentacjami kontynentu. Jego drużyna musi stawić czoła Wybrzeżu Kości Słoniowej czy Ghanie. Później przychodzi pora na kolejne drużyny. Droga do mistrzostw świata składa się z 29 meczów, które trzeba wygrać, by odblokować kolejny. 

 

Pomoże nam w tym system ulepszeń. Możemy zwiększać szybkość, siłę i celność naszych piłkarzy. Co więcej, możemy zatrudnić trenerów takich jak C. Ancelotti, J. Murinho czy V. Del Bosque, który zmieniają umiejętności piłkarzy. 

 

The Champions 4 - World Domination to czysto zręcznościowa gra sportowa, w której nie są respektowane wszystkie zasady piłki nożnej. Nie ma sędziego, rzutów rożnych, autów. Liczy się tylko dotarcie pod bramkę przeciwnika i oddanie strzału. Sterowanie jest bardzo proste i wymaga jedynie obsługi jednego przycisku. Model rozgrywki nie jest jednak tak dynamiczny, jak można się spodziewać po tego typu grze. Piłkarze biegają dość wolno, a zakres ich ruchów jest niewielki.

 

Pod względem wykonania technicznego The Champions 4 - World Domination spełnia wszystkie standardy dobrej gry online wykonanej w technologii flash. Poza tym, jest rozpowszechniane za darmo, a ukończenie gry zajmie nam sporo czasu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0