OnlineGryThe Last Stand - Dead Zone

The Last Stand - Dead Zone Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Con Artist Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
428

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowana mechanika rozgrywki
  • Klimat
  • Duża liczba graczy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

The Last Stand - Dead Zone należy do grona wciągających przeglądarkowych gier MMO, które przykuwają na dziesiątki godzin. 

 

Tym razem przenosimy się do świata opanowanego przez zombie, a naszym zadaniem jest budowa bezpiecznej kryjówki, z której będziemy mogli wychodzić na eksplorację niebezpiecznych okolic. Zgodnie z zasadami gier RPG, gracz może przynależeć do jednej z pięciu klas, które wpływają na charakter rozgrywki: możemy walczyć na pierwszej linii frontu, zajmować się leczeniem rannych lub naprawą jako inżynier. Zadań jest dużo: zbieramy przedmioty, surowce (wodę, pożywienie, drewno, metal, tkaniny) zajmujemy się rzemiosłem (np. wytwarzaniem broni) oraz toczymy walki z zombie i innymi graczami (Player vs Player). Twórcy przygotowali duży obszar gry, utrzymany w charakterystycznej, mrocznej stylistyce graficznej. 

 

Jak na darmową grę online, wrażenie robi przygotowanie techniczne. Rozgrywkę obserwujemy z rzutu izometrycznego, co w połączeniu z postapokaliptycznym światem, daje skojarzenie z pierwszymi dwiema częściami kultowej serii Fallout.

 

By móc zagrać w The Last Stand - Dead Zone konieczne jest posiadanie darmowego konta w serwisie Armor Games. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0