OnlineGryThe Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ubisoft Entertainment
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
250

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Udane połączenie kilku gatunków
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

The Mighty Quest for Epic Loot to darmowa gra przeglądarkowa, w której można odnaleźć echa klasyka Dungeon Keeper, jednak dodano do niego elementy właściwe dla rozgrywek typu tower defence. Naszym zadaniem jest stworzenie niezdobytej twierdzy, którą chronić będą wytresowane w naszych koszarach potwory. Nie zaszkodzi także podbijać sąsiadów, więc nie brak w grze bitew i starć. Tworzymy naszego bohatera, którego można spersonalizować na wiele sposobów, a następnie przystępujemy do działania. Podczas bezpośrednich akcji – jak obrona swoich ziem czy ataki na sąsiadów – widok zmienia się na izometryczny, co może kojarzyć się z Diablo. Gdy podbijamy wrogi zamek, musimy pokierować swymi siłami tak, by omijać piętrzące się pułapki oraz wyeliminować przeciwników. Jeśli zaś chodzi o same możliwości budowy, gameplay The Mighty Quest for Epic Loot zezwala na tworzenie własnych podziemi, a następnie wyposażanie ich w pułapki i inne nieprzyjemne dla odwiedzających elementy.

 

Oczywiście również i nasze jednostki potrafią dość skutecznie walczyć oraz używać czarów i zaklęć. Sceny walk przypominają hack'n'slashe i z pewnością spodobają się miłośnikom szybkich, dynamicznych starć. Produkcja ta posiada również liczne funkcje społecznościowe. Nie ma co prawda polskiej wersji językowej, ale na plus należy policzyć jej to, że do zabawy wystarczy tylko rejestracja. Oczywiście podczas rozgrywki można dokupywać niektóre elementy za realne pieniądze, ale nie jest to niezbędne do dobrej zabawy.

 

The Mighty Quest for Epic Loot można pobrać za darmo i bawić się bez opłat. Posiadacze kont Uplay mogą zalogować się swoimi danymi z tej usługi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0